Powołania na czwartek, zmiana terminu turnieju rocznika 2006!

Kadra rocznika 2005 na mecz z UKS Jedynka Reda - Czwartek, zbiórka godzina 16.00 / boisko przy ulicy Gdyńskiej:

Farbotko, Słoma, Skelnik, Kowalczyk, Depczyński, Marcinkiewicz, Szlagowski, Bach, Beyrowska, Rozmysłowicz, Kulka, Ostrowski, Michalski, Jankowski, Naczk, Bielski, Zielonka, Olszewski

Prosimy, aby zawodnicy, którzy nie byli na poniedziałkowym treningu potwierdzili swoją obecność u trenerów.

Osoby, które nie zostały powołane mają przyjść na środowy trening grupy młodszej.

Rocznik 2006 - zmienił się termin turnieju w Gdyni, z powodu protestu jednej z drużyn odnośnie sobotniego terminu turniej odbędzie się ostatecznie w niedziele o godzinie 19.00 w Gdyni. Na dzień dzisiejszy tak to wygląda, o ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.