Plan na weekend!

Na początek chcielibyśmy poinformować Państwa o kwestiach, które z przyczyn technicznych nie pojawiły się ostatnio na stronie...

W zeszłą sobotę rocznik 2006 rozegrał turniej w Żelistrzewie gdzie zajęliśmy IV miejsce. Wszystkie wyniki z tego turnieju mogą znaleźć Państwo w naszej najnowszej galerii.

W poniedziałek, zamiast treningu, rozegraliśmy mecz sparingowy w którym zmierzyliśmy się z drużyną Błękitnych Wejherowo. W najbliższym czasie będziemy starali się o kolejne tego typu rozgrywki, w których każdy dostanie szansę do uczestnictwa w meczu.

Plan na weekend:

ROCZNIK 2006:

Sobota 15.45 zbiórka przy MOSiR w Rumi. - jedziemy samochodami do Gdyni.

Kadra: Tuszyński, Sildatk, Brzeziński, Wierciszewski, Runowicz, Chodyko, Kilichowski, Zdrojewski, Marzejon, Kubera, Staniszewski, Krasowski, Janiak, Mierzejewski.

ROCZNIK 2005:

Piątek 17.00 zbiórka przy MOSiR w Rumi. - jedziemy samochodami do Redy.

Kadra: Grzybowski, Bach, Naczk, Zdrojewski, Kubera, Kowalczyk, Ostrowski, Jankowski, Marcinkiewicz, Rozmysłowicz, Suliński, Skelnik.

Wszyscy zawodnicy, którzy nie zostali powołani na turniej przychodzą w sobotę na 9.00 na Salos, gdzie przeprowadzony zostanie trening.