Relacja z Dąbrowy i Wejherowa.

Relacja z  Dąbrowy i Wejherowa.

Rocznik 2006:

Dnia 6 i 7 lutego rocznik 2006 udał się na mocno obsadzony turniej w Gdyni Dąbrowie, gdzie mieliśmy okazję zagrać na największej na Pomorzu hali pneumatycznej. W turnieju wzięło udział 20 drużyn, którym pierwszego dnia przyszło rywalizować w czterech grupach.

Wyniki sobotnich spotkań:

Orkan - Błękitni 1:0

Orkan - Gedania 1:0

Orkan - Bałtyk 2:1

Orkan - Lechia 0:5

Uzyskane wyniki dały nam pierwsze miejsce w grupie ( Lechia zremisowała z Gedanią i Błękitnymi), dzięki czemu w niedziele mieliśmy szanse zagrać z najlepszymi zespołami z naszego województwa o miejsca 1-4:

Niedzielne wyniki:

Orkan - Jaguar Gdańsk 0:3

Orkan - Arka Gdynia 0:7

Orkan - Arka Gdynia II 1-2

Podsumowując zajęliśmy 4 miejsce, które możemy uznać za spory sukces. Postępy naszych zawodników mogą cieszyć, poziomem ustępowaliśmy tylko Arce oraz Lechii, którą mimo wszystko wyprzedziliśmy w sobotniej grupie sprawiając organizatorom niemałą niespodziankę :).

Gratulacje dla wszystkich zawodników za wysiłek i zaangażowanie na boisku, którego pozazdrościć może nam niejedna drużyna.

Rocznik 2005:

Wyniki sobotnich spotkań:

Orkan - KP Gdynia I 0:0

Orkan - KP Gdynia II 0:1

Orkan - Trójka Lębork 0:0

Orkan - Sławoszyno 4:0

Orkan - Błękitni II 0:1

Niestety ale nie licząc meczu z dziewczynami ze Sławoszyna nasz starszy zespół nie był tego dnia w stanie trafiać do bramki rywali, gra w naszym wykonaniu była wyjątkowo szarpana, brakowało chłodnej głowy w rozegraniu piłki, co w efekcie dało nam dopiero piąte miejsce w grupie i awans do "Ekstraklasy".

Niedzielne wyniki:

Orkan - Piki Gdańsk 1:0

Orkan - Błękitni Łęczyce 2:2

Orkan - Orły Osowa 0:0

Orkan - Młode Orły Łeba 0:0

W niedzielę nasza gra nie uległa poprawie, jej poziom był za każdym razem adekwatny do poziomu naszych przeciwników ,co w efekcie dało nam dopiero 2 miejsce miejsce w Ekstraklasie.

Na pochwałę zasłużył Igor Grzybowski, który w dziewięciu spotkaniach wpuścił tylko cztery bramki co zaowocowało nagrodą najlepszego bramkarza turnieju, gratulujemy.

Resztę zdjęć z obu turniejów znajdą państwo w naszych galeriach.