Pandemia, odwołane zajęcia, składki - decyzje zarządu

Niestety ale ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią jesteśmy zmuszeni do przerwania wszystkich zajęć związanych z piłką nożną.

Na ten moment musimy czekać na decyzję rządu odnośnie tego kiedy powrót do treningów będzie możliwy.

Naszym zawodnikom zostały wysłane filmy instruktażowe do zajęć, które mogą wykonywać w domu. Są one dostępne na aplikacji messenger.

Jeśli któryś z zawodników byłby zainteresowany zajęciami indywidualnymi w domu to proszę o kontakt z trenerem Kamilem - numer tel 696710050 lub messenger.

Zgodnie z decyzją zarządu naszego klubu prosimy wszystkich, którzy mają takie możliwości o opłacanie składek w wysokości 30 zł za kolejne miesiące w trakcie trwania epidemii. Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy, są one konieczne, by klub mógłby w przyszłości normalnie funkcjonować.